Показано з 1 по 20 із 35 (всього 2 сторінок)

Історія створення бренду Краснополянская косметика від його засновника Христини Судеревской:

"Сьогодні« Краснополянская косметика »- це визнаний бренд натуральної косметики з Росії. Ми базуємося в центрі гірськолижного курорту« Роза Хутір », у нас два фірмові магазини і більше 400 магазинів-партнерів в Росії, Казахстані та Білорусії. У 2019 ми почали будівництво ферми площею 7 га, щоб організувати тут зелене виробництво повного циклу, коли всі процеси відбуваються в одному місці.

У створенні своєї косметики ми орієнтуємося на європейські стандарти для органічної косметики, Ecocert і Сosmos, і використовуємо виключно ті інгредієнти, які дозволені цими стандартами.

А почалося все 12 років тому з нехитрого захоплення домашнім миловарінням. Воно допомогло мені відволіктися від думок про бажаний дитину і, можливо, як наслідок - нарешті отримати його. Але тоді ми з чоловіком просто подумали, що буде краще, якщо перші роки життя крихітка проведе подалі від столиці. Без тіні жалю залишили свої московські офіси і переїхали в гірське село Медовеевка неподалік від Червоної Поляни.

З цього моменту беруть початок одразу дві історії. У 2014 році мій чоловік Дмитро побудував тут еко-готель і гастропаб Old Boys, який став майже культовим місцем - сюди обов'язково привозять всіх гостей міста і приїжджають самі, відпочити серед гір в спокої і безтурботності.

А я все більше занурювалася в питання миловаріння, поступово пішовши в процес з головою. Першим продуктом стало, звичайно, мило. Благо недостачі в натхненні, ні в природних інгредієнтах я не відчувала. Цілюща різнотрав'я росло буквально під ногами, вода надходила з гірських льодовиків, мед можна було добути у сусідів.

Мило виявилося мистецтвом, а й його було вже недостатньо. Почався довгий шлях вивчення складів і формул, спілкування з технологами та іншими виробниками натуральних засобів. Я зрозуміла, що потрібно використовувати все те, що дала природа, і створила бренд «Краснополянская косметика».

Перша власна миловарня відкрилася в готелі тут, в Медовуївці. Ми почали виробляти шампуні і гелі на відварах з трав, допрацьовували формули, робили кошти більш ефективними. Перейшли на щабель вище і почали розробку уходовой косметики, багаторазово покращували склади, поки не домоглися найкращих результатів.

Сьогодні ми як і раніше живемо в Червоній Поляні, але «Краснополянская косметика» добре відома по всій Росії і за її межами. Адже всі ми піклуємося про своє здоров'я і хочемо отримувати тільки найкраще і якісне. При цьому я не зупиняюся на досягнутому і постійно вдосконалююсь, розширюючи асортимент продукції.

В наш колектив потрапляють різні люди, але поступово у всіх змінюється погляд на прості в общем-то речі: споживання, харчування. Разом ми міняємо один одного.

Якщо ви настільки ж вимогливі до всього, що відноситься до вашого здоров'я і способу життя, то нам по дорозі! "